Am schimbat forumu:

Inregistrativa sau logativa pentru a putea naviga.
Am schimbat forumu:

www.severin.dreamserver.ro

Pentru a intra in COMUNITATE bagati id-ul owner_samp am schimbat forumu www.severin.dreamserver.ro inregistrativa akolo

Cereri pentru divorț

Distribuiţi
    BaDB0y
    Administrator
    Administrator

Numarul mesajelor : 329
    Data de inscriere : 22/07/2009
    Varsta : 23
    Localizare : Drobeta Turnu Severin

Cereri pentru divorț

Mesaj Scris de BaDB0y la data de Vin Mar 12, 2010 5:20 pm

Dacă doriți să divorțați deoarece nu mai dați de nevastă, a luat ban sau vreun alt motiv, trebuie să:

1. Deschideți un topic al cărui titlu să fie sub forma: Cerere divorț
    2. În topic scrieți:
    - nick:
    - level:
    - motiv:
    - numele soțului/soției:
    - data căsătoriei:
    - nași:
    - îndeplinirea condițiilor și poza cu charity (vezi mai jos despre ce este vorba)
    3. Să vă încadrați în condiții:
    - să vină martorul să confirme nunta și divorțul (printr-un post, pe forum)
    - să nu aveți ban în momentul în care faceți cererea
    - această modificare se face contra cost (în bani pe server, nu reali). Costul este de 1.000.000 $. Dați /charity acestei sume de bani și faceți poză (F8). Uploadați poza și atașați-o cererii dumneavoastră
    - dacă aveți bunuri comune (casă, bizz, ..), trebuie ca nevasta să nu dorească jumătate din avere, dacă aceasta cere, atunci va trebui s-o împărțim 50% - 50% între soți

Cererile care nu vor fi făcute după acest model sau nu respectă condițiile nu vor fi luate în considerare, iar utilizatorul va fi sancționat prin warn/suspend.

Atentie! Banii donati nu vor fi restituiti in cazul in care solicitantul doreste sa retraga cererea sau orice alta situatie cu exceptia cazurilor in care modificarea nu se poate efectua din cauza unor motive legate strict de server(unicitatea nick-ului, numarului de telefon,etc).

Doar /charity suma

Subiecte similare

-

Acum este: Sam Ian 19, 2019 8:53 am